Заседание ВСП 13 сентября 2018 года

Высший совет правосудия наконец-то рассмотрит вопрос о переводе 194 судей столичных апелляционных судов. Также Рада рассмотрит две жалобы — на вывод дисциплинарной палаты ВСП и решения квалификационно-дисциплинарной комиссии прокуроров.

ПРОЕКТ

 

Порядок денний № 66

засідання Вищої ради правосуддя

13 вересня 2018 року

 

1. Розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про переведення суддів апеляційних судів:

                1. суддів Київського апеляційного адміністративногосуду на посаду судді Шостого апеляційного адміністративного суду:

1.                            Аліменка Володимира Олександровича;

2.                            Безименної Наталії Вікторівни;

3.                            Беспалова Олександра Олександровича;

4.                            Бєлової Людмили Василівни;

5.                            Бужак Наталії Петрівни;

6.                            Василенка Ярослава Миколайовича;

7.                            Вівдиченко Тетяни Романівни;

8.                            Ганечко Олени Миколаївни;

9.                            Горяйнова Андрія Миколайовича;

10.                         Губської Людмили Вікторівни;

11.                         Губської Олени Анатоліївни;

12.                         Епель Оксани Володимирівни;

13.                         Земляної Галини Володимирівни

14.                         Ісаєнко Юлії Анатоліївни;

15.                         Карпушової Олени Віталіївни;

16.                         Ключковича Василя Юрійовича;

17.                         Коротких Андрія Юрійовича;

18.                         Костюк Любов Олександрівни;

19.                         Кузьменка Володимира Володимировича;

20.                         Кузьмишиної Олени Миколаївни;

21.                         Кучму Андрія Юрійовича;

22.                         Літвіної Наталії Миколаївни;

23.                         Лічевецького Ігоря Олександровича;

24.                         Мацедонської Вікторії Едуардівни;

25.                         Мельничука Володимира Петровича;

26.                         Мєзєнцева Євгена Ігоровича;

27.                         Парінова Андрія Борисовича;

28.                         Петрика Ігоря Йосиповича;

29.                         Пилипенко Олени Євгенівни,

30.                         Собківа Ярослава Марʼяновича;

31.                         Сорочка Євгена Олександровича;

32.                         Степанюка Анатолія Германовича;

33.                         Троян Наталії Миколаївни;

34.                         Файдюка Віталія Васильовича;

35.                         Федотова Ігоря Вячеславовича;

36.                         Чаку Євгена Васильовича;

37.                         Шелест Світлани Богданівни;

38.                         Шурка Олега Івановича.

 

                2. суддів Київського апеляційного господарськоггосуду на посаду судді Північного апеляційного господарького суду:

 

39.                         Агрикової Олександри Володимирівни;

40.                         Буравльова Сергія Івановича;

41.                         Верховця Анатолія Анатолійовича;

42.                         Власова Юрія Леонідовича;

43.                         Дикунської Світлани Ярославівни;

44.                         Дідиченко Марини Анатоліївни;

45.                         Доманської Марини Леонідівни;

46.                         Жук Галини Андріївни;

47.                         Зубець Лариси Петрівни;

48.                         Іоннікової Ірини Анатоліївни;

49.                         Калатай Надії Феліксівни;

50.                         Коротун Олени Миколаївни;

51.                         Кропивної Людмили Володимирівни;

52.                         Куксова Володимира Володимировича;

53.                         Майданевича Анатолія Григоровича;

54.                         Мальченко Антоніни Олександрівни;

55.                         Мартюк Антоніни Іванівни;

56.                         Михальської Юлії Борисівни;

57.                         Остапенка Олега Миколайовича;

58.                         Отрюха Бориса Валентиновича;

59.                         Пантелієнка Віталія Олеговича;

60.                         Пашкіної Світлани Анатоліївни;

61.                         Пономаренка Євгенія Юрійовича;

62.                         Разіної Тетяни Іванівни;

63.                         Руденко Марини Анатоліївни;

64.                         Сітайло Лесі Григорівни;

65.                         Скрипки Ірини Михайлівни;

66.                         Смірнової Лариси Георгіївни;

67.                         Сотнікова Сергія Вікторовича;

68.                         Суліма Владислава Володимировича;

69.                         Тарасенко Кароліни Віталіївни;

70.                         Тищенко Алли Іванівни;

71.                         Ткаченка Бориса Олександровича;

72.                         Хрипуна Олега Олексійовича;

73.                         Чорної Людмили Василівни;

74.                         Чорногуза Михайла Георгійовича;

75.                         Шапрана Віктора Валентиновича;

76.                         Яковлєва Михайла Леонідовича.

 

                (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

                3. суддів апеляційного суду Київської області на посаду судді Київського апеляційного суду:

 

77.                         Авраменка Миколи Григоровича;

78.                         Березовенко Руслани Вікторівни;

79.                         Верланова Сергія Миколайовича;

80.                         Волохова Леоніда Анатолійовича;

81.                         Габрієля Віктора Олександровича;

82.                         Гайдай Раїси Миколаївни;

83.                         Говорухи Володимира Івановича;

84.                         Голуб Світлани Анатоліївни;

85.                         Гриненка Олександра Івановича;

86.                         Гуля В’ячеслава Володимировича;

87.                         Дриги Андрія Миколайовича;

88.                         Журби Сергія Олександровича;

89.                         Зіміної Вероніки Борисівни;

90.                         Іванової Ірини Віталіївни;

91.                         Ігнатченко Ніни Володимирівни;

92.                         Ігнатюка Олега Володимировича;

93.                         Капічон Ольги Миколаївни;

94.                         Кашперської Тамари Цезарівни;

95.                         Кулішенка Юрія Миколайовича ;

96.                         Лівінського Сергія Володимировича;

97.                         Матвієнко Юлії Олександрівни;

98.                         Мельника Ярослава Сергійовича;

99.                         Мережко Марини Василівни;

100.                       Миколюка Олександра Володимировича;

101.                       Олійника Василя Івановича;

102.                       Орла Анатолія Івановича;

103.                       Полосенка Василя Степановича;

104.                       Приходька Костянтина Петровича;

105.                       Рудніченко Оксани Миколаївни;

106.                       Савченка Сергія Івановича;

107.                       Свінціцької Олени Петрівни;

108.                       Семенцова Юрія Вадимовича;

109.                       Сержанюка Анатолія Семеновича;

110.                       Сливи Юрія Михайловича;

111.                       Сліпченка Олександра Івановича;

112.                       Суханової Єлизавети Миколаївни;

113.                       Сушко Людмили Петрівни;

114.                       Таргоній Дар’ї Олександрівни;

115.                       Фінагеєва Валерія Олександровича;

116.                       Шроля Валентина Ростиславовича;

117.                       Яворського Миколи Анатолійовича;

118.                       Ященко Ірини Юріївни.

 

                4. суддів апеляційного суду міста Києва на посаду судді Київського апеляційного суду:

119.                       Андрієнко Антоніни Миколаївни;

120.                       Балацької Галини Олександрівни;

121.                       Білич Ірини Михайлівни;

122.                       Болотова Євгена Володимировича;

123.                       Борисової Олени Василівни;

124.                       Васильєвої Маргарити Анатоліївни;

125.                       Вербової Ірини Михайлівни;

126.                       Волошиної Валентини Миколаївни;

127.                       Гаращенка Дмитра Руслановича;

128.                       Гладія Степана Васильовича;

129.                       Глиняного Віктора Петровича;

130.                       Головачова Ярослава Вячеславовича;

131.                       Горб Ірини Михайлівни;

132.                       Дзюбіна В’ячеслава Вікторовича;

133.                       Желепи Оксани Василівни;

134.                       Жук Ольги Володимирівни;

135.                       Журавля Олександра Олександровича;

136.                       Заришняк Галини Миколаївни;

137.                       Іванченка Миколи Миколайовича;

138.                       Ігнатова Романа Миколайовича;

139.                       Кепкал Людмили Іванівни;

140.                       Кирилюк Галини Миколаївни;

141.                       Кияшка Олександра Анатолійовича;

142.                       Ковальської Віри Володимирівни;

143.                       Кравець Валентини Аркадіївни;

144.                       Крижанівської Ганни Володимирівни;

145.                       Кулікової Світлани Василівни;

146.                       Лапчевської Олени Федорівни;

147.                       Лашевича Валерія Миколайовича;

148.                       Левенця Бориса Борисовича;

149.                       Мазурик Олени Федорівни;

150.                       Маліновського Олега Адольфовича;

151.                       Мараєвої Наталії Євгенівни;

152.                       Масенка Дениса Євгеновича;

153.                       Махлай Людмили Дмитрівни;

154.                       Мельника Володимира Васильовича;

155.                       Мосьондза Івана Анатолійовича;

156.                       Музичко Світлани Григорівни;

157.                       Невідомої Тетяни Олексіївни;

158.                       Немировської Олени Віленівни;

159.                       Новова Сергія Олександровича;

160.                       Оніщука Максима Івановича;

161.                       Павленко Оксани Петрівни;

162.                       Паленика Ігоря Григоровича;

163.                       Панченка Миколи Миколайовича;

164.                       Пікуль Антоніни Адольфівни;

165.                       Поливач Любові Дмитрівни;

166.                       Поліщук Наталії Валеріївни;

167.                       Присяжнюка Олега Богдановича;

168.                       Прокопчук Наталії Олексіївни;

169.                       Ратнікової Валентини Миколаївни;

170.                       Рейнарт Ійї Матвіївни;

171.                       Рибака Івана Олексійовича;

172.                       Росік Тетяни Володимирівни;

173.                       Рубан Світлани Михайлівни;

174.                       Саліхова Віталія Валерійовича;

175.                       Семенюк Тетяни Анатоліївни;

176.                       Сілкової Ірини Миколаївни;

177.                       Сітайло Олени Миколаївни;

178.                       Слюсар Тетяни Андріївни;

179.                       Соколової Вікторії Вячеславівни;

180.                       Стрижеуса Анатолія Миколайовича;

181.                       Трясуна Юрія Ростиславовича;

182.                       Тютюн Тетяни Миколаївни;

183.                       Українець Людмили Дмитрівни;

184.                       Фрич Тетяни Вікторівни;

185.                       Худика Миколи Павловича;

186.                       Чобіток Алли Олександрівни;

187.                       Чорного Олександра Миколайовича;

188.                       Шахової Олени Василівни;

189.                       Шебуєвої Вікторії Андріївни;

190.                       Шкоріної Олени Іванівни;

191.                       Юденко Тамари Миколаївни;

192.                       Юрдиги Ольги Степанівни;

193.                       Ященка Миколи Анатолійовича;

194.                       Ящук Тетяни Іванівни.

 

                (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю. )

 

2. Розгляд матеріалів щодо звільнення суддів з посад за загальними обставинами:

у зв’язку з поданням заяви про відставку:

1. Биканова  Івана Романовича              -              суддіЦентрально-Міського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровськоїобласті;

2.  Островського Любомира Євгеновича          -              судді Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області;

3.  Тітової Тамари Анатоліївни                -              судді Добропільського міськрайонного суду Донецької області.

                (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

у зв’язку з поданням заяви про відставку:

4.  Горбатенко Олени Михайлівни -    судді Сєверодонецького міського суду Луганської області;

                (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

3. Розгляд скарги адвоката Подосінова Андрія Олександровича вінтересах судді Дарницького районного суду міста Києва ЛУЖЕЦЬКОЇ ОлениРоманівни на рішення Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддявід 20 квітня 2018 року № 1202/1дп/15-18 про притягнення її додисциплінарної відповідальності.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

4. Розгляд скарги Матієка Тараса Васильовича на рішенняКваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів від 28 березня 2018року    № 130дп-17 про закриття дисциплінарного провадження стосовнопрокурора Тернопільської області ПЕРЧА В’ячеслава Орестовича тазаступника прокурора Полтавської області ГАЛИЦЬКОГО Олега Васильовича.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

5. Різне.


Источник: zib.com.ua

Комментарии 0

Авторизируйтесь, чтобы оставлять комментарии.