Дисциплинарная палата ВСП рассмотрит 28 жалоб на судей

Во время заседания 25 сентября Третья дисциплинарная палата Высшего совета правосудия должна рассмотреть 8 дисциплинарных дел и выяснить наличие оснований для открытия производств по 20 жалобе на действия судей.

 ПРОЕКТ

Порядок денний 

засідання Третьої Дисциплінарної палати 

Вищої ради правосуддя

26 вересня 2018 року 

 

1)                стосовно судді Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області БОЯРСЬКОГО Олександра Олександровича, відкритої за скаргою Гарлицької М.А.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

2)                стосовно судді господарського суду Дніпропетровської області МАРТИНЮКА Сергія Віталійовича, відкритої за скаргою адвоката Тернового Р.Б.;

3)                стосовно судді Суворовського районного суду міста Одеси ПОЗНЯКА Віктора Степановича, відкритої за скаргою Коломейцевої Л.М.;

4)                стосовно судді апеляційного суду Львівської області МАЛІНОВСЬКОЇ-МИКИЧ Оксани Василівни, відкритої за зверненням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України;

5)                стосовно судді Дніпровського районного суду міста Києва МАРЧЕНКО Мирослави В’ячеславівни, відкритої за зверненням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

6)                стосовно судді Шевченківського районного суду міста Києва ЦИКТІЧА Віталія Михайловича, відкритої на підставі рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 19 червня 2018 року № 871/ко-18.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

7)                стосовно судді апеляційного суду Закарпатської області ВОТЬКАНИЧА Федора Андрійовича, відкритої на підставі рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 20 червня 2018 року № 881/ко-18;

8)                стосовно судді  Солом’янського районного суду міста Києва ЛОЗИНСЬКОЇ Марини Ігорівни, відкритої на підставі рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 17 квітня 2018 року № 377/ко-18.

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

1)                Маселка Р.А. стосовно судді Уманського міськрайонного суду Черкаської області КІМСТАЧОВА Олега Сергійовича.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

2)                виконуючої обов’язки голови Шполянського районного суду Черкаської області Побережної Н.П. стосовно судді Шполянського районного суду Черкаської області КРАВЧУКА Вадима Миколайовича.

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

3)                Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 11 липня 2018 року № 1118/ко-18 стосовно судді Одеського апеляційного господарського суду РАЗЮК Галини Павлівни.

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

4)                Дьоміна С.Н. стосовно суддів Краснолиманського міського суду Донецької області БІКЕЗІНОЇ Олени Василівиа, САРЖЕВСЬКОЇ Ірини Віталіївни, ТКАЧОВА Олександра Миколайовича, судді апеляційного суду Донецької області МАЛЬОВАНОГО Юрія Михайловича;

 

5)          адвоката Ліпіної М.В. в інтересах Пишної О.М. стосовно судді Святошинського районного суду міста Києва ПЕТРЕНКО Наталії Олексіївни;

 

6)          Херсонської митниці ДФС стосовно судді Херсонського міського суду Херсонської області РЄПІНА Костянтина Костянтиновича;

 

7)                Чернова С.І. стосовно суддів Харківського апеляційного адміністративного суду БЕРШОВА Геннадія Євгеновича, ПРИСЯЖНЮК Оксани Василівни, РАЛЬЧЕНКО Ігора Миколайовича;

 

8)          Вознесенська міська рада Миколаївської області стосовно судді Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області ЗУБАР Наталії Борисівни.

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

9)                Станько Н.Ю. стосовно судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області ДУДИ Олександра Олександровича;

 

10)           Лебедєвої Н.С. стосовно судді Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська ОПОЛОНСЬКОЇ Інни Георгіївни;

 

11)           Кашперського М.М. стосовно судді Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська ЖЕНЕСКУ Елеонори Вячеславівни;

 

12)           Носадчука В.М. стосовно судді Житомирського районного суду Житомирської області ГРУБІЯНА Євгена Олексійовича;

 

13)           адвоката Миронова В.В. в інтересах приватного підприємства «Укрбалпром» та приватного підприємства «Явірське», стосовно судді господарського суду Харківської області ХОТЕНЦЯ Павла Васильовича;

 

14)           Жванка Д.В. в частині стосовно судді апеляційного суду міста Києва СЛЮСАР Тетяни Андріївни;

 

15)           судді Шполянського районного суду Черкаської області                Кравчука В.М. стосовно судді Шполянського районного суду Черкаської області ПОБЕРЕЖНОЇ Надії Петрівни.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

16)      адвоката Щербака Є.М. стосовно судді Шевченківського районного суду міста Києва МАКАРЕНКО Ірини Олександрівни;

 

17)      Покальчук С.О. стосовно судді апеляційного суду міста Києва
ПРОКОПЧУК Наталії Олексіївни;

 

18)      Державної служби геології та надр України стосовно судді Рівненського окружного адміністративного суду САЛА Андрія Богдановича;

 

19)      Сердюка О.М. стосовно судді Дарницького районного суду міста Києва ДАНИЛЕНКА Віталія Валерійовича;

 

20)      Ковтуненка В.В. стосовно суддів Луцького міськрайонного суду Волинської області АРТИША Ярослава Даниловича, ПОЛЮШКО (БОРНОС) Алли Валеріївни, СІВЧУКА Андрія Євгеновича, ПОКИДЮКА Вячеслава Миколайовича, ЮЩУКА Олега Сергійовича, ЯСЕЛЬСЬКОГО Ігоря Віталійовича, судді Ківерцівського районного суду Волинської області КОРЕЦЬКОЇ Вікторії Віталіївни.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

 


Источник: zib.com.ua

Комментарии 0

Авторизируйтесь, чтобы оставлять комментарии.